5 największych zalet domów z drewna

5 największych zalet domów  z drewna

Budownictwo lekkie cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród osób pragnących wybudować swój własny, wymarzony dom. Z czego wynika tak wielka popularność domów z drewna? Poznaj 5 największych zalet innowacyjnych domów skandynawskich!

Cena

Dom bez niebotycznego kredytu, który będziesz musiał spłacać przez kolejnych 25 lat? Teraz to możliwe! Najważniejszym czynnikiem przyciągającym uwagę inwestorów są niskie koszty budowy, a potem eksploatacji. Czy wiesz, że budowa domu w technologii szkieletowej może być trzykrotnie tańsza niż inwestycja w dom murowany o tych samych gabarytach?

Atrakcyjny design

Domy drewniane kojarzyły Ci się z niewielkimi chatkami w góralskim stylu? Najwyższa pora zerwać ze stereotypami! W katalogach firm wyspecjalizowanych w budowie domów szkieletowych nie brakuje innowacyjnych konstrukcji, które pod kątem wizualnym niczym nie różnią się od budynków wznoszonych z cegieł.

Oszczędność czasu

Niepodważalną zaletą domów z drewna jest szybki czas realizacji projektu. Możesz wprowadzić się do wymarzonego domu nawet po 3 miesiącach od momentu rozpoczęcia prac. Co ważne, nie musisz czekać z budową na ciepłe miesiące, ponieważ aura nie ma żadnego wpływu na jej postęp.

Duże możliwości

Po kilku lub kilkunastu latach od momentu zamieszkania w nowym domu masz ochotę na zmiany? A może rodzina się powiększa i w związku z tym przydałby się nowy pokój? Dlaczego nie! Zmiana układu pomieszczeń albo rozbudowa domu z prefabrykatów nie stanowi najmniejszego problemu.

Ekologia

Nowoczesne domy z drewna cenione są przez osoby pragnące żyć w zgodzie z Matką Naturą. Wykonane z przyjaznych środowisku naturalnemu materiałów domy uzupełniane są o specjalne systemy izolacyjne. Wysokiej klasy dom drewniany jest energooszczędny, co przekłada się na wysokość comiesięcznych opłat.

#domy szkieletowe #domy z drewna #zalety domów z drewna

Related Posts

Dom dla małej rodziny

Rewolucja na rynku budowlanym – domy kanadyjskie