Dom bez kredytu? Teraz to możliwe!

Dom bez kredytu? Teraz to możliwe!

Kiedy w naszej głowie pojawia się pomysł budowy domu, od razu widzimy niebotyczne kredyty, sterty skomplikowanych druków do wypełnienia, uciążliwe prace budowlane ciągnące się latami… Czy realizacja marzeń o własnym miejscu na ziemi musi być okupiona latami wyrzeczeń i wiązać się z tyloma problemami? Niekoniecznie! Jak wybudować dom szybko, tanio i bez problemów?

Budownictwo na miarę XXI wieku

Odpowiedzią na zmiany na rynku nieruchomości jest budownictwo szkieletowe. Dzięki nowoczesnej technologii oszczędzamy czas i pieniądze. Domy kanadyjskie powstają z gotowych, drewnianych elementów (tak zwanych prefabrykatów), które scala się w jedną całość za pomocą specjalnych gwoździ pierścieniowych. Niebagatelne znaczenie ma rodzaj i jakość drewna wykorzystywanego do budowy – dobre firmy używają jedynie specjalnie przygotowanego, czterostronnie struganego i suszonego komorowo surowca. Zaskakujący jest fakt, że prace budowlane mogą rozpocząć się w dowolnym momencie w ciągu roku, a trwają nie dłużej niż 4 miesiące.

Murowany czy szkieletowy?

Wiele osób obawia się, że drewniana konstrukcja nie przetrwa próby czasu. Liczne badania i obserwacje rynku jednak obalają krążące mity. Korzystając z usług firm wyspecjalizowanych w budowie domów szkieletowych, możemy mieć pewność, że budynek jest zbudowany według rygorystycznych norm i surowców wysokiej jakości. Ponadto, odpowiednia konstrukcja i dobre parametry zapewniają wysoką izolację termiczną, dzięki czemu comiesięczne rachunki są zaskakująco niskie, a komfort cieplny jest optymalny przez cały  rok. Powiększenie rodziny albo chęć remontu nie stanowi najmniejszego problemu – domy z drewna można  w dowolnej  chwili modernizować i modyfikować, dzięki czemu możemy wpływać na swoje otoczenie i dopasowywać je do aktualnych potrzeb.

#dom drewniany #dom drewniany całoroczny' #dom szkieletowy #nowoczesny dom

Related Posts

Dom dla małej rodziny

Rewolucja na rynku budowlanym – domy kanadyjskie