Drewniane domy Mawit – poznaj najciekawsze propozycje!

Drewniane domy Mawit – poznaj najciekawsze propozycje!

Domy z drewna kojarzą Ci się z górskimi chatkami zbudowanymi z bali? W takim razie najwyższa pora przekonać się na własne oczy, że nowoczesne domy z drewna nie mają nic wspólnego z Twoim wyobrażeniem! Wszystkim niedowiarkom prezentujemy najciekawsze propozycje z katalogu firmy Mawit – przedsiębiorstwa zajmującego się projektowaniem, przygotowywaniem materiałów i budową nowoczesnych domów szkieletowych.

Projekt ZX63

Marzysz o nowoczesnym, niedrogim w budowie i utrzymaniu domu, który będzie zachwycająco prezentował się zarówno od zewnątrz, jak i od środka? Możesz mieć pewność, że projekt ZX63 spełni Twoje oczekiwania. Niezwykle designerska, pozbawiona spadów i płynnych linii konstrukcja doskonale odpowiada współczesnym trendom architektonicznym. Do największych walorów domu zaliczyć możemy bez wątpienia doskonale rozplanowany układ – duży garaż w bryle, jasna, otwarta kuchnia z widokiem na ogród, salon z wyjściem na duży taras, kominek usytuowany w samym centrum domu oraz piętro pozbawione skosów.

Projekt Z297

Kompaktowy, piętrowy dom o dwuspadowym dachu zaprojektowany został z myślą o inwestorach szukających nowoczesnego domu na wąską działkę. Zwarta, prosta bryła o niewielkiej powierzchni zabudowy zaskakuje swoją funkcjonalnością i przemyślanym układem. Strefę reprezentacyjną na parterze tworzy kuchnia połączona z salonem i jadalnią. Pomimo skośnego dachu, piętro pozbawione jest problematycznych załamań. Piętro składające się z trzech sypialni jest prywatną strefą domowników. Innowacyjną, surową bryłę od zewnątrz ocieplają wstawki z modnego drewna. Co ważne, nowoczesne i pomysłowo rozplanowane systemy kominowe pozwalają na zredukowanie kosztów ogrzewania domu.

#dom kanadyjski #dom szkieletowy #domy z drewna #innowacyjne projekty #nowoczesne domy drewniane

Related Posts

Dom dla małej rodziny

Rewolucja na rynku budowlanym – domy kanadyjskie