Nowoczesny dom z drewna – pora zrealizować swoje marzenia!

Nowoczesny dom z drewna – pora zrealizować swoje marzenia!

Nieustannie kłócący się sąsiedzi za ścianą? Ruchliwa ulica przebiegająca tuż pod oknami? Tęsknota za naturą i świeżym powietrzem? Najwyższa pora przestać być więźniem we własnym domu. Szansą na odzyskanie spokoju, szczęścia i niezależności jest budowa swoich własnych czterech ścian.

Warto?

Większości osób budowa domu jednoznacznie kojarzy się z ciągnącymi się latami pracami, kłopotami, olbrzymim kredytem na dwadzieścia lat… Wbrew pozorom – to wcale nie musi tak wyglądać. Coraz większa rzesza osób rezygnuje z inwestycji w niezwykle kosztowny, murowany budynek na rzecz budowy domu szkieletowego. Wybierając budownictwo lekkie, możemy znacząco ograniczyć koszty budowy oraz eksploatacji domu w przyszłości. Prace nad tego typu budynkiem nie trwają kilka lat, a kilka miesięcy. Dzięki nowoczesnym systemom ocieplenia, wysokiej jakości materiałom i odpowiedniej konstrukcji domy szkieletowe charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami, co zapewnia optymalny komfort cieplny niezależnie od pory roku i pozwala zaoszczędzić na comiesięcznych opłatach za ogrzewanie.

Co oferują producenci?

Domy drewniane kojarzą Ci się z domkami w góralskim stylu? Najwyższa pora wyjść poza stereotypy i poznać bliżej propozycje czołowych firm wyspecjalizowanych w budownictwie lekkim. W katalogach znajdziesz domy dopasowane do różnych potrzeb – niewielkie domy na wąskie działki, piętrowe budynki idealne dla dużych rodzin, energooszczędne bryły z efektownymi przeszkleniami. Co ważne, nowoczesne domy szkieletowe pod kątem wizualnym nie różnią się od tradycyjnych, murowanych konstrukcji. Powiększenie rodziny albo chęć zaaranżowania w domu biura nie będzie problemem. Domy szkieletowe konstruowane są w taki sposób, aby w dowolnym momencie można je było dowolnie zmodyfikować.

#dom z drewna #dom z prefabrykatów #nowoczesne domy drewniane

Related Posts

Dom dla małej rodziny

Rewolucja na rynku budowlanym – domy kanadyjskie