Spełnij swoje marzenia!

Spełnij swoje marzenia!

Dom – niedoścignione marzenie o prywatności, ciepłym domowym ognisku i bezpieczeństwie. Z obawy o wysokie koszty inwestycji i utrzymania rezygnujemy z własnych czterech ścian i zadowalamy się niedużym mieszkaniem na wielkim, betonowym blokowisku. Czas zerwać ze schematycznym myśleniem i zacząć żyć po swojemu! Jak to zrobić? Sprawdź!

Dom tańszy niż myślisz

Firmy budowlane w Polsce czerpią z zachodnich wzorców, oferują coraz więcej nowoczesnych rozwiązań pozwalających budować szybko, bezproblemowo, ciekawie, a przede wszystkim – tanio. Jeszcze do niedawna budowa własnych czterech ścian wiązała się z koniecznością zawarcia z bankiem umowy kredytowej opiewającej na niebotyczną kwotę, którą musieliśmy spłacać przez kolejnych dwadzieścia pięć czy trzydzieści lat. Dla większości osób ceną za niezależność i komfort była masa wyrzeczeń i liczenie każdego grosza po zamieszkaniu w nowym gniazdku.

Europejskie budownictwo wyznaczyło nowe standardy, dzięki którym nawet na niedużej czy nieustawnej działce w przeciągu trzech miesięcy może stanąć wymarzony dom z ogródkiem i tarasem.

Domy z prefabrykatów – nowe gniazdko w kilka miesięcy

Odpowiedzią na rosnące oczekiwania konsumentów są innowacyjne domy szkieletowe wykonywane z drewna. Tak zwane budownictwo lekkie przywędrowało na nasz rynek ze Szwecji, kraju o surowym i chłodnym klimacie. Ideą budownictwa szkieletowego jest zapewnienie użytkownikom maksymalnego komfortu cieplnego, bez generowania wysokich kosztów. Konstrukcję domu tworzy drewniany szkielet i betonowy fundament. Innowacyjna technologia pozwala na rozpoczęcie budowy o dowolnym czasie, niezależnie od pory roku. Już po 3-4 miesiącach możemy odebrać klucze do swojego prawdziwego domu w stanie surowym zamkniętym lub deweloperskim.

 

#budownictwo lekkie #dom drewniany całoroczny' #domy drewniane #domy szkieletowe #nowy dom #tanie domy #własny dom

Related Posts

Dom dla małej rodziny

Rewolucja na rynku budowlanym – domy kanadyjskie