Trwałość i elegancja zamknięte w drewnie

Trwałość i elegancja zamknięte w drewnie

Marzenie o własnym domu może zrealizować dzisiaj praktycznie każdy z nas. Pozwalają na to znacznie wyższe zarobki, jak również możliwość zaciągnięcia kredytu. Czy jednak ten ostatni faktycznie jest nam potrzebny do wybudowania domu naszych marzeń? Z pewnością warto przeanalizować dostępne na rynku opcje i wybrać najlepszą.

Jaki dom wybudować?

Do niedawna w polskich przestrzeni architektonicznej rządził beton i cegła. Wybudowanie domu wiązało się z 2-3 letnim okresem budowy, podczas którego kolejne ekipy wykonywały powierzone im zadania na naszej działce. Dzisiaj wygląda to inaczej – dom możemy oczywiście dalej sami budować, jednak coraz więcej osób decyduje się na alternatywę w postaci gotowego domu w stanie deweloperskim od dewelopera. Takie domy ustawiane są przede wszystkim na atrakcyjnych działkach blisko miasta. Ceny mogą jednak niemiło nas zaskoczyć – są bardzo wysokie. Jak więc wybudować dom szybko i bez zbędnych marży dla dewelopera? Warto zainteresować się domami drewnianymi!

Dom całoroczny drewniany – czy zapewni nam komfort?

O budownictwie szkieletowym mówi się dzisiaj coraz więcej, głównie w kontekście budowania tańszego i szybszego. Faktycznie, taka konstrukcja powstaje w kilka miesięcy i gotowa jest od razu do zamieszkania. Szacuje się, że dom drewniany w stanie surowym zamkniętym jest gotowy po 2 miesiącach, dom w stanie deweloperskim po 8 miesiącach. Możliwe jest również wykorzystanie dodatkowych usług, które obejmą kompleksowe wykończenie domu wewnątrz.

Skąd wziąć projekt domu drewnianego?

Zarówno projekt, jak i samo wykonanie domu warto zlecić jednej z wielu polskich firm budowalnych, specjalizujących się właśnie w budownictwie lekkim. Firmy takie zaproponują nam wiele projektów domów, zarówno parterowych, jak i piętrowych. Projekty łączy wspaniała bryła oraz wiele naturalnego światła wewnątrz domu.

#budownictwo lekkie #dom drewniany #dom kanadyjski #dom szkieletowy

Related Posts

Dom dla małej rodziny

Rewolucja na rynku budowlanym – domy kanadyjskie