Własna idylla w górach

Własna idylla w górach

Przejeżdżając przez wioski w górach, możemy podziwiać wysyp urokliwych chatek w góralskim stylu. Jeśli marzysz o znalezieniu swojego miejsca na ziemi, gdzie będziesz mógł odpoczywać w wakacje, cieszyć się białymi świętami czy spędzać czas z rodziną w słoneczne weekendy, nie czekaj! Zamiast przekładać marzenia na potem, zacznij żyć pełnią życia i odważ się na małą rewolucję.

Tanie domy z drewna

Budowa domu to inwestycja, która przeważnie wymaga zaciągnięcia w banku sporego kredytu. Jednak urzeczywistnienie marzeń o niewielkim domku usytuowanym pośród beskidzkich hal nie wymaga ogromnych nakładów finansowych. Na rynku usług budowlanych działają firmy, które oferują projekty i wykonanie niedrogich domów z prefabrykatów. Głównym budulcem tego typu budynków jest drewno, które po odpowiedniej obróbce i montażu jest solidną i trwałą alternatywą dla tradycyjnych materiałów wykorzystywanych na szeroką skalę w budownictwie. Budowa domu zaprojektowanego w konstrukcji szkieletowej jest nawet o 40% niższa, niż inwestycja w standardowy, murowany dom. Niższe są również koszty eksploatacji – domy szkieletowe wyróżniają się niskim zapotrzebowaniem na energię, co znacząco przekłada się na wysokość comiesięcznych opłat za ogrzewanie. Ponadto, nie musisz czekać latami, aż budynek zostanie oddany do użytku. Czas budowy domu z prefabrykatów trwa standardowo od 2 do 4 miesięcy. Prace budowlane mogą być wykonywanie niezależnie od pogody i pory roku.

Miejsce z duszą

Topowe firmy prężnie rozwijające się na rynku usług budowlanych oferują całoroczne domy z drewna, które wizualnie niczym nie różnią się od eleganckich, designerskich projektów murowanych. Jednak jeśli marzysz o stworzeniu urokliwego miejsca z góralską duszą, warto zastąpić standardową elewację drewnianymi balami.

#dom w górach #domy kanadyjskie #domy szkieletowe #domy z drewna

Related Posts

Dom dla małej rodziny

Rewolucja na rynku budowlanym – domy kanadyjskie