Własny dom bez olbrzymiego kredytu? Teraz to możliwe!

Własny dom bez olbrzymiego kredytu? Teraz to możliwe!

Problemy z uzyskaniem kredytu na niebotyczną kwotę sprawiają, że wizja wybudowania własnego domu poza ruchliwym miastem coraz bardziej się rozmywa? Okazuje się, że realizacja marzenia o niezależności, szczęści i swobodzie nie jest już tak  trudna, jak kilka lat temu. Odpowiedzią na potrzeby osób pragnących niskim kosztem postawić swoje własne cztery ściany są domy szkieletowe.

Tanie budowanie

Domy szkieletowe wznoszone są z prefabrykatów – drewnianych elementów osadzanych na solidnym fundamencie. Rezygnacja z murowanego domu na rzecz budynku wznoszonego w technologii szkieletowej minimalizuje koszty inwestycji, a później również utrzymania. Całoroczne domy  zapewniają wysoki komfort życia, są przyjazne środowisku naturalnemu, a prace nad realizacją projektu trwają zaledwie kilka miesięcy.

Wybieraj mądrze

Aby mieć pewność, że dom będzie wykonany z wysokiej jakości budulca i w oparciu o najwyższe standardy, ufaj tylko doświadczonym firmom budowlanym. Na polskim rynku z powodzeniem działają przedsiębiorstwa wyspecjalizowane w wąskiej dziedzinie budownictwa lekkiego. Ich usługi nie ograniczają się tylko do stawiania domów, ale również dostarczania i adaptacji projektów. Część z nich prowadzi swoje własne tartaki.

Multum możliwości

Marzysz o dużym, przestronnym domu z ogromnym tarasem? A może chcesz wybudować niewielki, parterowy domek idealny dla pary? Budownictwo drewniane otwiera przed Tobą niemal nieograniczone możliwości. W katalogach znajdziesz ogrom ciekawych domów różniących się od siebie stylem, wielkością, rozwiązaniami i układem. Co ważne, powiększenie rodziny albo konieczność wydzielenia dodatkowego pokoju na domowe biuro nie będą żadnym problemem. Drewniane konstrukcje możesz rozbudowywać w przyszłości, a tym samym dopasowywać je do zmieniających się potrzeb.

#budowa domu #dom całoroczny #dom drewniany #dom szkieletowy #nowoczesny dom

Related Posts

Dom dla małej rodziny

Rewolucja na rynku budowlanym – domy kanadyjskie