Własny domek z dala od miasta? Zacznij działać!

Własny domek z dala od miasta? Zacznij działać!

Kto z nas nie marzy o posiadaniu swojego własnego, położonego w zielonej, pozamiejskiej scenerii domu z ogrodem? Niestety, wysokie ceny nieruchomości, materiałów i usług budowlanych mogą skutecznie sprowadzić na ziemię wszystkich marzycieli… Znaczna część osób rezygnuje z realizacji marzenia o niezależności, wolności i szczęściu z obawy o zbyt wysokie koszty. Tymczasem okazuje się, że możliwość kupna swojego własnego domu wcale nie musi być zarezerwowana tylko dla najzamożniejszych. Szansę na nadanie idealnej wizji realnego kształtu daje budownictwo lekkie.

Domy z drewna coraz popularniejsze

Na europejskim rynku budowlanym coraz większą popularnością cieszą się budynki wznoszone nie z cegieł, a z drewnianych prefabrykatów – gotowych elementów konstrukcyjnych wykonanych z czterostronnie struganego i suszonego komorowo drewna wysokiej jakości. Aby postawić na działce dom, nie musisz już wiązać się z bankiem kredytem na niebotyczną sumę. Cena domów szkieletowych jest kilkukrotnie niższa niż inwestycja w murowany budynek.

Co ważne, domy szkieletowe powstają nie w ciągu kilku lat, a jedynie kilku miesięcy. Ze względu na brak tak zwanych prac mokrych, budowa może ruszyć w dowolnym momencie w ciągu roku. Nowoczesne domy szkieletowe wykazują bardzo dobre właściwości izolacyjne – zapewniają optymalny komfort cieplny niezależnie od pogody, a rachunki za energię są wyjątkowo niskie.

Dokładnie to, czego oczekujesz

Dwupiętrowy, duży dom dla wielopokoleniowej rodziny, a może zgrabny domek, który stanie się weekendową bazą wypadową? Domy szkieletowe zaskakują swoją różnorodnością! W katalogach firm wyspecjalizowanych w budownictwie lekkim znajdziesz ogrom ciekawych projektów o zróżnicowanej wielkości, przeznaczeniu, designie.

#całoroczne domy drewniane #dom z drewna #dom z prefabrykatów

Related Posts

Dom dla małej rodziny

Rewolucja na rynku budowlanym – domy kanadyjskie