Wybieramy dom na wakacje

Wybieramy dom na wakacje

Wakacyjny urlop to dla większości z nas jedyny okres w ciągu roku, kiedy możemy oderwać się od wszystkich obowiązków i bez reszty oddać się dwutygodniowemu odpoczynkowi. Coraz chętniej rezygnujemy z corocznego urlopu all inclusive na rzecz ucieczki do własnej, prywatnej bazy wypadowej. Budowa niewielkiego domku w górach, nad jeziorem czy nad morzem to urzeczywistnienie marzeń o intymnym raju na ziemi. Jaki domek letniskowy najlepiej spełni Twoje oczekiwania i pozwoli Ci odpoczywać wśród kojącej zieleni kiedy tylko zechcesz?

Projekt

Zanim wybierzesz konkretny projekt domu zastanów się, jaką funkcję ma spełniać budynek – wakacyjnego schronienia czy całorocznego miejsca weekendowych wyjazdów? Domek oddalony od miejskiego zgiełku może być wykorzystany na wiele sposobów, nie tylko w czasie wakacyjnych upałów. Święta pośród kojącej ciszy i ośnieżonych lasów, narty w górach czy rodzinne uroczystości odbywające się na dużym tarasie to tylko część z możliwości, jakie daje posiadanie domu przystosowanego do użytkowania o każdej porze roku.

Dom na każdą kieszeń

Optymalnym rozwiązaniem jest budowa drewnianego domu całorocznego. Na polskim rynku działają firmy, które oferują ciekawe projekty budynków wznoszonych technologią szkieletową. Koszt budowy drewnianego domu jest kilkukrotnie niższy niż inwestycja w dom murowany. Dzięki starannie wyselekcjonowanym materiałom oraz przemyślanej konstrukcji, domy szkieletowe zapewniają użytkownikom optymalny komfort cieplny przy niewielkich opłatach za ogrzewanie. Co więcej, budowa tego typu budynku może rozpocząć się w dowolnym momencie w roku oraz nie trwa dłużej niż 4 miesiące. Rosnąca popularność technologii budownictwa lekkiego przyczyniła się do rozwoju firm wyspecjalizowanych właśnie w realizowacji projektów domów szkieletowych, dzięki czemu możesz wybierać spośród szerokiej gamy atrakcyjnych ofert.

 

 

 

#całoroczny dom drewniany #dom drewniany #dom kanadyjski #dom na wakacje #dom norweski #domy szkieletowe

Related Posts

Dom dla małej rodziny

Rewolucja na rynku budowlanym – domy kanadyjskie