Zrób sobie przerwę od miasta!

Zrób sobie przerwę od miasta!

Praca, obowiązki i problemy życia codziennego każdemu dają się we znaki. Zabiegani, zmęczeni i zestresowani nie mamy czasu na odpoczynek i relaks. A może warto zwolnić, odpocząć i odetchnąć z dala od wielkomiejskiego zgiełku? Weekendowy wypad w góry to najlepszy sposób, aby oderwać się od wszechobecnego betonu i spalin oraz naładować akumulatory rześkim, górskim powietrzem.

Dom pośród górskich łąk

Własny dom w górach bez niebotycznego kredytu i wieloletnich wyrzeczeń? Teraz to możliwe! Dzięki nowoczesnym metodom mamy szansę budować szybko, sprawnie i tanio. Przystępne ceny i rozwój firm świadczących usługi w zakresie budowy domów drewnianych sprawiają, że stworzenie własnej idylli na łonie natury nie jest już tylko marzeniem niemożliwym do spełnienia.

Domy szkieletowe

Najbardziej optymalnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce przekuć pragnienia w rzeczywistość, jest budowa domu zaprojektowanego w technologii szkieletowej. Tego typu budynki zapewniają komfortowe warunki przez cały rok, niezależnie od pogody.  Jedynym murowanym elementem w całej konstrukcji są fundamenty. Pozostała część domu powstaje z tak zwanych prefabrykatów, które łączy się w jedną całość. Kluczem do stworzenia trwałego i odpornego domu, który w nienaruszonym stanie będzie trwał przez lata, jest wykorzystanie wysokogatunkowego drewna czterostronnie struganego, suszonego komorowo oraz odpowiednio zaimpregnowanego.

Dokładnie tak, jak chcesz

Nowoczesne firmy wyspecjalizowane w produkcji całorocznych domów szkieletowych oferują ciekawe projekty. Tylko od Ciebie zależy, czy chcesz, aby na działce stanął designerski, parterowy dom z licznymi przeszkleniami czy urokliwa chatka z drewnianą elewacją z bali.

 

 

 

#całoroczne domy drewniane #dom #dom drewniany #dom z prefabrykatów #domek na wsi #domy szkieletowe

Related Posts

Dom dla małej rodziny

Rewolucja na rynku budowlanym – domy kanadyjskie